reklama70590

Почетна

Видео галерија

Turist info - Видео галерија Highlights of Ohrid Most important churches in Ohrid Caves shurches in Ohrid Important cultural and historical monuments Archeological locations in Ohrid Traditional costumes - o ... Повеќе...
dolnalinija1del
dolnalinija1del

Најчитано

dolnalinija1del
reklama26060
dolnalinija1del
dolnalinija2del
dolnalinija2del

Последни коментари

Заев - Нема амнестија, сè што е у...
Ne znam sto i kako citas i sto i kako razbiras ti ...
Зошто СДСМ ги амнестираше локал...
presedatelot na sdsm zaev treba da znae so kakvi l...
Заев - Нема амнестија, сè што е у...
Ок е списокот, само ЗОШТО за...
Заев - Нема амнестија, сè што е у...
Браво riste, само си забега отή..
ШИЛЕГОВ: НЕМА ДА ИМА АМНЕСТИЈА З...
bi bilo smesno i zalosno da ima amnestija na kratc...
Македонија рекордер по неврабо...
Ko ke gledame vesti na sitel,alfa,kanal 5 mislime ...
Зошто СДСМ ги амнестираше локал...
E ZAEV TREBA DA ZNAE A KOJ KE MU KAZE ? NE GLEDATE...
Заев - Нема амнестија, сè што е у...
Ako treba da se vrati koj sto ukral treba site da ...
Зошто СДСМ ги амнестираше локал...
Zaev treba da znae,lugeto se dovolno izgoreni(oso...
Зошто СДСМ ги амнестираше локал...
e zosto de ? iskreno mnogu se razocaraa od sdsm zo...
dolnalinija2del
reklama26060
dolnalinija2del
Слика
(Сакам да кажам) ГРАЃАНСКО ОБРАЗОВАНИЕ
ГРАЃАНСКО ОБРАЗОВАНИЕ Пишува Горан МИХАЈЛОВСКИ - И магаре да е, на списоче да е 1 Од каде ли излегоа овие... Повеќе...
whiteline
whiteline
Поважни телефони
Полиција - 192 Брза помош - 194
Пожарна - 193 Евн - 263 666
Автобуска - 260 339 АМСМ - 196
Аеродром Скопје
(2) 3148 333
Аеродром Охрид
252 820
Водовод - 250 122 Комуналец - 263 325
Центар за справување со кризи - 195
Организација на потрошувачи - 252 833
Црвен крст - 273 706
whiteline
ohridon-logo-malo
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval